Koupaliště

Therme Laa najdeme v malebném městečku Laa an der Thaya, které leží v Dolním Rakousku (Niederösterreich). Lázně v Laa jsou díky své poloze oblíbené nejen u obyvatel Rakouska, ale mají je v lásce i Češi, kteří sem jezdí v hojném počtu. A není se čemu divit, vždyť Therme Laa jsou od českých hranic doslova „na dostřel kamenem“. Z Brna do Laa an der Thaya dojedete zhruba po třiceti minutách. 

https://www.therme-laa.at/cs/lazne-v-rakousku.html

Koupaliště Dačice je letním rekreačním a plaveckým areálem. Nachází se na západním okraji města Dačice.

Provoz koupaliště byl zahájen v roce 2002. Název koupaliště vznikl v dětské soutěži. Koupaliště nabízí plavecký a rekreační bazén, brouzdaliště pro děti, tobogán, skluzavku, vodní jeskyni, masážní lůžka a další vodní atrakce. Součástí koupaliště je sociální zázemí, občerstvení, parkoviště pro 160 aut a 120 kol.

https://www.obecunanov.cz/koupaliste-pohoda/d-1295

Aqualand Moravia je akvapark v obci Pasohlávky v okrese Brno-venkov. Jeho kapacita činí 8 000 návštěvníků a vodní plocha má rozlohu přes 3 000 m². Součástí aquaparku je 16 bazénů, 24 tobogánů a skluzavek, 30 typů saun, wellness zóna, Hotel Aqualand Inn, restaurace a 7D kino.

https://www.aqualand-moravia.cz/

Městskou plovárnu Louka naleznete v atraktivním prostředí v blízkosti Louckého kláštera v jižní části města Znojma. Hlavní vstup je situován z ulice Melkusovy, tam je možné zaparkovat automobil nebo v oplocené části odstavit kolo. Kapacita plovárny je 2450 návštěvníků. Dobrá dostupnost také IDS a to linkou č. 802, 804 a 805.

Plovárna je tvořena systémem bazénů v provedení z nerezového plechu, nezbytným technickým zázemím a vybavením pro návštěvníky a rozsáhlými travnatými odpočinkovými plochami. Součástí areálu jsou sportoviště – hřiště pro plážový volejbal, víceúčelové hřiště pro míčové hry, hřiště pro streetball, stoly pro stolní tenis, dětské hřiště s prolézačkami a pískovištěm.

https://www.sportovisteznojmo.cz/mestska-plovarna-louka

 

Podporujeme:

unnamed

 

© 2023 Apartmány Vranov - rodinná dovolená Vranov nad Dyjí

Zadní Hamry 254, 671 03 Vranov nad Dyjí

 

Design by GOLDEN ORANGE s.r.o.