Pokoj č.1

 

Pokoj č.1 

Nelze rezervovat

Jedná se o slunný dvoulůžkový pokoj v přízemí, orientovaný na jižní stranu objektu. Pokoj má velikost 16m2, je vybaven manželskou  postelí, sociální zařízení je na pokoji, vybaveno WC a sprchovým koutem.

Fotogalerie:

Pokoj č.1
Pokoj č.2

 

Pokoj č.2

Nelze rezervovat

Jedná se o dvoulůžkový pokoj v přízemí, orientovaný na severní stranu objektu, pokoj má velikost 16m2. Pokoj je vybaven manželskou postelí, sociální zařízení je na pokoji, vybaveno WC a sprchovým koutem.

Fotogalerie:

Pokoj č.2 Pokoj č.2 
Pokoj č.3

 

Pokoj č.3 - kuchyňka

Rezervovat pokoj

Jedná se o slunný třílůžkový pokoj v 1 NP, orientovaný na jižní stranu objektu, pokoj se skládá ze dvou samostatných místností, první místnost má velikost 12m2, je vybavena manželskou postelí,druhou místnost tvoří krásná prosklená veranda s výhledem na zámek Vranov nad Dyjí, je vybaven jedním samostatným  lůžkem, sociálním zařízením s wc a sprchovým koutem, malou  kuchyňskou linkou vybavenou lednicí,mikrovlnou troubou,rychlovarnou konvicí, vařičem a základním jídelním vybavením, jídelní sestavou pro posezení a stravování.

Fotogalerie:

 Pokoj č.3
Apartmánový pokoj č.4

 

Pokoj č.4 - kuchyňka

Rezervovat pokoj

Jedná se o slunný čtyřlůžkový pokoj v 1 NP, orientovaný na jižní stranu objektu, pokoj má velikost 18m2, je vybaven manželskou postelí a dvěmi samostatnými lůžky, dále je vybaven kuchyňskou linkou vybavenou lednicí,mikrovlnou troubou,rychlovarnou konvicí a základním jídelním vybavením, pokoj je vybaven sociálním zařízením vybaveným wc a sprchovým koutem.

 

Aparmánový pokoj č.5

 

Apartmánový pokoj č. 5

  Rezervovat pokoj

Jedná se o apartmán v 1 NP, orientovaný na severní stranu objektu, první pokoj má velikost 22m2, je vybaven kuchyňskou linkou vybavenou lednicí,mikrovlnou troubou,rychlovarnou konvicí, vařičem a základním jídelním vybavením, jídelní sestavou pro posezení a stravování, v zákoutí je vybaven jedním samostatným lůžkem, druhá místnost je vybavena manželskou postelí a dvěmi dalšími samostatnými lůžky, apartmán je vybaven prostorným sociálním zařízením vybaveným wc a rohovou vanou.

Fotogalerie:

Apartmánový pokoj č. 5  Apartmánový pokoj č. 5  Apartmánový pokoj č. 5Apartmánový pokoj č. 5 
Pokoj č.6

 

Pokoj č.6

Rezervovat pokoj

Jedná se o slunný čtyřlůžkový pokoj v 2 NP, orientovaný na východní stranu objektu, pokoj se skládá ze dvou samostatných místností, první místnost má velikost 12m2, je vybavena manželskou postelí,druhou místnost tvoří podkrovní část, která je vybavena  dvoulůžkem  , pokoj je vybaven sociálním zařízením vybaveným wc a sprchovým koutem. K uvedenému pokoji je k dispozici společná kuchyňka na patře,vybavená kuchyňskou linkou,lednicí,mikrovlnou troubou,rychlovarnou konvicí, vařičem a základním jídelním vybavením, jídelní sestavou pro posezení a stravování.

Fotogalerie:

Pokoj č.6 Pokoj č.6
Pokoj č.7

 

 

Nelze rezervovat

Jedná se o slunný dvoulůžkový pokoj v 2 NP, orientovaný na jižní stranu objektu směrem k řece, pokoj má velikost 16m2, jedná se o dřevěný romantický pokoj vybavený manželskou  postelí a malou verandičkou s posezením, pokoj je vybaven sociálním zařízením vybaveným wc a vanou.

Pokoj č.8

 

Ložnice pokoje č.8

Rezervovat pokoj

Jedná se o slunný čtyřlůžkový pokoj v 2 NP, orientovaný na západní stranu objektu, pokoj se skládá ze dvou samostatných místností, první místnost má velikost 12m2, je vybavena manželskou postelí, druhou místnost tvoří podkrovní část, která je vybavena dvoulůžkem, pokoj je vybaven sociálním zařízením vybaveným wc a vanou. K uvedenému pokoji je k dispozici společná kuchyňka na patře,vybavená kuchyňskou linkou,lednicí,mikrovlnou troubou,rychlovarnou konvicí, vařičem a základním jídelním vybavením, jídelní sestavou pro posezení a stravování.

Fotogalerie:

Pokoj č.8 Koupelna pokoje č. 8
Pokoj č.9

 

Pokoj č.9

Rezervovat pokoj

Jedná se o třílůžkový pokoj v 2 NP, orientovaný na severní stranu objektu, pokoj má velikost 16m2, je vybaven manželskou  postelí, dále jedním samostatným lůžkem, pokoj je vybaven sociálním zařízením s wc a vanou.K uvedenému pokoji je k dispozici společná kuchyňka na patře,vybavená kuchyňskou linkou,lednicí,mikrovlnou troubou,rychlovarnou konvicí, vařičem a základním jídelním vybavením, jídelní sestavou pro posezení a stravování.

Fotogalerie:

Pokoj č.9