Veronika | Booking.com

starst

Moc příjemná lokalita, vsude příroda, vse dobře dostupné. Na hotelu moc dobré pivečko, to my rádi. Kozel ten je fakt dobrej. Fakt spokojenost. Jak ubytovaní tak i přístup.

 

Pavel | Booking.com

starst

Klidné prostředí. Super hostitelé .Dobré pivko. Koupání v bazénu u apartmánu.
Vše dostupné do 20 minut od apartmánu.

 

Zdeněk | Booking.com

starst

Zařízení pokoje bylo základní, ale naprosto dostačující. Společná kuchyňka také naprosto dostačující. Venkovní vybavení /bazén, hřiště, denní bar, krb/ je špičkové. Personál byl fantastický a ještě jednou mnohokrát děkujeme jak panu majiteli, tak zejména slečně recepční. Poloha budovy - trochu dále od centra Vranova nad Dyjí a přehrady, ale toto je zcela nahrazeno naprostým klidem.

 

Martina | Booking.com

starst

Velice příjemné ubytování za příznivou cenu. Velice příjemní hostitelé, se vším vám vyjdou vstříc.

Lokalita sice trochu zastrčená, ale vůbec nám to nevadilo. Byl tam klid a ticho a do města to byla příjemná procházka kolem vody.

 

Roman Ožana | Google.cz

starst

Čisté a příjemné apartmány kousek od řeky. Apartmány jsou mimo centrum Vranova, takže klid a pohoda. Líbilo se nám venkovní posezení, kde seženete Pizzu Giovanni (mražená, ale velmi chutná) pivo, limonády, chipsy, utopence, škvarkovou pomazánku s chlebem. K dispozici je bazén, kolárna, kurty, trampolína a nebo fotbálek. Fotbálek by si pravda už zasloužil výměnu. Apartmány určitě doporučuji! 

 

Petra Marcova | Google.cz

starst

Bezva dovolená v hezkém prostředí u řeky, příjemné majitelky, které se nám snažily ve všem vyhovět. Mohu jen doporučit.

 

Pavel Král | Google.cz

starst

Pěkný hotel u řeky Dyje. Jezdíme se téměř každý rok. Mohu doporučit. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Součástí hotelu je i venkovní posezení s oblohou. Můžete si zahrát petang, popřípadě nohejbal, na který je tu hřiště. Myslím, že jdou zapůjčit i kola.

 

Zbyněk Výboh | Google.cz

starst

Jenom jsem se stavil dát si na zahrádce kafe a limču. Příjemná rychlá obsluha, možnost zdarma zaparkovat, útulné prostředí plné zeleně. Naprostá spokojenost.

 

Hana Skoupá | Google. cz

starst

Můžeme jen doporučit! Krásné a klidné prostředí, ubytování a skvělá péče i obsluha.
Měli jsme polopenzi a byli jsme moc spokojení.

 

Podporujeme:

unnamed

 

© 2024 Apartmány Vranov - rodinná dovolená Vranov nad Dyjí

Zadní Hamry 254, 671 03 Vranov nad Dyjí